Serwis PPM

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Przeszukuj internet za pomocą

Strona Główna

Jak rozpocząć korzystanie z Serwisu PPM

Email Drukuj

Korzystanie z Serwisu PPM wymaga utworzenia i utrzymania w nim konta użytkownika. Aby mieć możliwość korzystania ze wszystkich stron serwisu należy:

Po zaksięgowaniu wpłaty zostanie utworzone konto w Serwisie PPM. Informacja o tym fakcie wraz z danymi do logowania zostanie wysłana na Państwa adres e-mail. Przed wysłaniem zamówienia proszę przeczytać - "Instrukcja korzystania z serwisu".

Utrzymanie konta Serwisie PPM można opłacić poprzez przelew na rachunek bankowy

lub serwisy Wpłaty za pomocą Przelewy24.pl (klienci polskich banków) bądź Link do formularza wpłat za pomocą PayPal (kliknij na grafikę)


Wersja Demo Serwisu PPM, Pakiety publikacji elektronicznych

Krótki opis Serwisu PPM

Przed decyzją o wykupieniu utrzymania konta proszę przeczytać Warunki korzystania z Serwisu PPM.

Serwis PPM nie jest elektroniczną wersją książkowego wydania Poradnika Mechanika ale jego poważnym uzupełnieniem. Zawiera zdecydowanie więcej informacji, w stosunku do wydania książkowego.

Serwis PPM nie zawiera pełnego tekstu norm do których odwołują się artykuły w nim zamieszczone. Prezentowane odwołania do norm mają charakter wyłącznie informacyjny. W przypadkach projektowania rzeczywistych urządzeń technicznych konieczne jest uwzględnienie aktualnych polskich i europejskich norm.

Okno Serwisu PPM

Warunki używania serwisu opisano na stronie - "Warunki korzystania z serwisu".

Wersja Demonstracyjna Serwisu PPM

Aby zapoznać się z charakterem i zakresem informacji zawartych w serwisie można skorzystać z wersji demonstracyjnej serwisu. Wersja demonstracyjna zawiera kilkadziesiąt stron spośród kilku tysięcy stron (artykułów) zawartych w serwisie.

 

Rozdziały wersji demonstracyjnej Serwisu PPM

Zastrzeżenie

Użytkownik korzystając z serwisu nie otrzymuje praw używania informacji zawartych w Serwisie PPM w innych serwisach bądź publikacjach oraz udostępniania ich innych osobom lub podmiotom prawnym bez pisemnej zgody Właściciela serwisu.

Pakiety publikacji elektronicznych

Wersja off-line serwisu w postaci pakietów publikacji elektronicznych, instalowanych lokalnie na dysku  użytkownika, znajduje się na stronie serwisu Pakiety publikacji elektronicznych (można również pobrać wersję demonstracyjną publikacji elektronicznych).

Publikacje pakietów PPM

Pytania i sugestie

Wszelkie pytania prosimy kierować za pośrednictwem poczty email (adres email podano na stronie Kontakt).
 

Logowanie